ASTM D5417 Vettermann Davul Test Cihazının Çalışması için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM D5417 Vettermann Davul Test Cihazının Çalışması için Standart Uygulama

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5417 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, mekanik hareketle yüzey yapısındaki değişiklikler nedeniyle görünüm ve renkte değişiklikler üretmek için hav ipliği zemin kaplamasını test etmek için Vettermann tambur test cihazının ekipmanını ve çalışmasını açıklar.

ASTM D5417 Vettermann Davul Test Cihazının Çalışması için Standart Uygulama

Bu uygulama sadece her türden kullanılmayan havlı zemin kaplamasının test edilmesinde kullanım için geçerlidir. Kullanılmış hav ipliği yer döşemelerinin testinde kullanım için geçerli değildir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5417 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp