ASTM D5427 Şişirilebilir Kısıtlama Kumaşlarının Hızlandırılmış Yaşlandırılması için Standart

ASTM Testleri

ASTM D5427 Şişirilebilir Kısıtlama Kumaşlarının Hızlandırılmış Yaşlandırılması için Standart

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5427 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, diğer test yöntemleri için bir hazırlık adımı olarak gerektiğinde şişirilebilir kısıtlama kumaşlarının hızlandırılmış yaşlandırma prosedürlerini açıklar.

ASTM D5427 Şişirilebilir Kısıtlama Kumaşlarının Hızlandırılmış Yaşlandırılması için Standart

Bu standart, tasarımı ve imalatı ile ilgili olan hızlandırılmış eskitmeyi yürütmek için dört yöntemi listeler.

Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Döngü yaşlanması
  • Isı yaşlanması
  • Nem yaşlanması
  • Ozon yaşlanması

Bu standart, eskitilmiş kumaş numuneleri için daha sonraki fiziksel özelliklerin test edilmesi gerektiğinde, diğer ASTM test yöntemleri ile birlikte kullanılabilir. Bunların dışındaki prosedürler ve aparatlar bu uygulamada belirtilenler, raporda kabul edilen standart uygulamadan belirli sapmalar ile alıcı ve tedarikçi arasındaki anlaşma ile kullanılabilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilmelidir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5427 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp