ASTM D5450 Çember Yara Polimer Matris Kompozit Silindirlerin Enine Çekme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D5450 Çember Yara Polimer Matris Kompozit Silindirlerin Enine Çekme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5450 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yüksek modüllü sürekli liflerle takviye edilmiş sarılmış polimer matrisli kompozitlerin enine çekme özelliklerini belirler.

ASTM D5450 Çember Yara Polimer Matris Kompozit Silindirlerin Enine Çekme Özellikleri için Test

Enine çekme özelliklerinin belirlenmesi için çember sargılı (90°) silindirlerin eksenel gerilimde test edilmesini açıklar.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5450 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp