ASTM D5467 Sandviç Kiriş Kullanan Tek Yönlü Polimer Matrisli Kompozitler için Test

ASTM Testleri

ASTM D5467 Sandviç Kiriş Kullanan Tek Yönlü Polimer Matrisli Kompozitler için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5467 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bir sandviç kiriş konfigürasyonunda yüksek modüllü fiberlerle güçlendirilmiş polimer matrisli kompozit malzemelerin düzlem içi sıkıştırma özelliklerini kapsar.

ASTM D5467 Sandviç Kiriş Kullanan Tek Yönlü Polimer Matrisli Kompozitler için Test

Kompozit malzeme formları, tek yönlü yönelimli sürekli fiber kompozitlerle sınırlıdır. Bu test prosedürü, kirişi dört noktalı bükülmeye tabi tutarak numuneye iletilen basınç yükü ile kalın bir petek çekirdeğe yapıştırılmış ince bir deriye sıkıştırma yükü getirir.

Bu standart, esas olarak önceden emprenye edilmiş veya benzer ürün formlarından yapılmış laminatlara uygulanabilir. Diğer ürün formları, test yönteminden sapmalar gerektirebilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak ayrıca kabul edilmelidir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir.Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5467 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp