ASTM D5470 Termal İletken Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Termal İletim Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D5470 Termal İletken Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Termal İletim Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5470 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, sıvı bileşiklerden sert katı malzemelere kadar değişen termal iletken elektrik yalıtım malzemeleri için termal empedansın ölçümü ve görünen bir termal iletkenliğin hesaplanması için bir test yöntemini kapsar.

ASTM D5470 Termal İletken Elektrik Yalıtım Malzemelerinin Termal İletim Özellikleri için Test

"Termal iletkenlik" terimi sadece homojen malzemeler için geçerlidir. Termal olarak iletken elektriksel yalıtım malzemeleri genellikle heterojendir ve karışıklığı önlemek için bu test yöntemi hem homojen hem de heterojen malzemelerin termal iletim özelliklerini belirlemek için "görünür termal iletkenlik" kullanır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5470 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp