ASTM D5602 Çatı Membran Numunelerinin Statik Delinme Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D5602 Çatı Membran Numunelerinin Statik Delinme Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5602 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,çatı kaplama membran numunelerinin su geçişine izin vermeden dayanabileceği maksimum statik delinme yükünün değerlendirilmesini kapsar.

ASTM D5602 Çatı Membran Numunelerinin Statik Delinme Direnci için Test

Bu laboratuvar testi, bir fabrikada üretilen veya bir laboratuvarda hazırlanan levha membran numuneleri kullanılarak istenilen herhangi bir sıcaklıkta gerçekleştirilir.

Test yönteminin uygulanabileceği çatı membranı numuneleri arasında bitümlü yapılı, polimer modifiyeli bitümler, vulkanize kauçuklar, vulkanize edilmemiş polimerik ve termoplastik malzemeler bulunur.

Bu test yöntemi, agrega yüzeyli membran numunelerine uygulanamaz, ancak fabrikada uygulanmış granüllere sahip numunelere uygulanabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5602 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp