ASTM D5651 Ahşap Esaslı Elyaf ve Parçacık Panel Malzemeleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D5651 Ahşap Esaslı Elyaf ve Parçacık Panel Malzemeleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5651 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,liflerin veya parçacıkların, ahşap esaslı elyafın ve parçacık panellerin (örneğin, sunta ve orta yoğunluklu sunta) yüzeyindeki liflerin veya parçacıkların, düzleme dik yönde kohezyonlu bağlanma kuvvetinin bir ölçüsüdür.

ASTM D5651 Ahşap Esaslı Elyaf ve Parçacık Panel Malzemeleri için Test

Ahşap esaslı fiber ve parçacık panellerinin iç yapışkan bağ gücünü belirlemek için Test Yöntemleri D1037 Bölüm 11'i kullanın .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5651 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp