ASTM D5652 Ahşap Esaslı Ürünlerde Tek Cıvata Bağlantıları için Test

ASTM Testleri

ASTM D5652 Ahşap Esaslı Ürünlerde Tek Cıvata Bağlantıları için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5652 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kısa süreli statik yüklemeye maruz kaldığında ahşap veya ahşap esaslı ürünlerdeki tek cıvatalı bağlantıların mukavemetini ve sertliğini değerlendirmek için prosedürleri kapsar.

ASTM D5652 Ahşap Esaslı Ürünlerde Tek Cıvata Bağlantıları için Test

Bu test yöntemleri, çeşitli faktörlerin bağlantının mukavemeti ve sertliği üzerindeki etkilerini belirlemek için bir temel oluşturur. Uzun vadeli yükleme ve sürünme yer değiştirme özellikleri bu protokolün kapsamı dışındadır.

Bu test yöntemleri, sabit bir çapa sahip düz gövdeli bir cıvatanın kullanıldığı durumlar için tasarlanmıştır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5652 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp