ASTM D570 Plastiklerin Su Emmesi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D570 Plastiklerin Su Emmesi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D570 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, suya batırıldığında plastikler tarafından suyun nispi absorpsiyon oranının belirlenmesini kapsar.

ASTM D570 Plastiklerin Su Emmesi için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, dökme, sıcak kalıplama ve soğuk kalıplama reçineli ürünler dahil olmak üzere her tür plastiğin ve çubuk ve boru biçiminde ve 0,13 mm (0,005 inç. ) veya daha kalın numuneleri kapsar.

SI birimlerinde verilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde belirtilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D570 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp