ASTM D5748 Streç Sarma Filminin Çıkıntı Delinme Direnci için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D5748 Streç Sarma Filminin Çıkıntı Delinme Direnci için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D5748 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, standart bir düşük hızda, tek bir test hızında bir streç filmin bir probun penetrasyonuna karşı direncini belirler.

ASTM D5748 Streç Sarma Filminin Çıkıntı Delinme Direnci için Standart Test Yöntemi

Standart koşullarda gerçekleştirilen test yöntemi, birçok ürün son kullanım uygulamasında karşılaşılan stres türünü temsil eden çift eksenli bir stres verir. Maksimum kuvvet, kırılma kuvveti, penetrasyon mesafesi ve kırılma enerjisi belirlenir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5748 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp