ASTM D5766 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Çekme Dayanımı için Test

ASTM Testleri

ASTM D5766 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Çekme Dayanımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5766 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yüksek modüllü fiberlerle güçlendirilmiş çok yönlü polimer matrisli kompozit laminatların açık delikli gerilme mukavemetini belirler.

ASTM D5766 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Çekme Dayanımı için Test

Kompozit malzeme formları, laminatın test yönüne göre dengeli ve simetrik olduğu sürekli fiber veya süreksiz fiber (bant veya kumaş veya her ikisi) takviyeli kompozitlerle sınırlıdır. Kabul edilebilir test laminatları ve kalınlıkları aralığı açıklanmıştır .

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5766 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp