ASTM D5801 Asfalt Malzemelerinin Tokluğu ve Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D5801 Asfalt Malzemelerinin Tokluğu ve Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D5801 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, asfalt malzemelerinin tokluğunu ve mukavemetini ölçmek için prosedürü açıklar.

ASTM D5801 Asfalt Malzemelerinin Tokluğu ve Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Tipik olarak, elastomer ile modifiye edilmiş asfaltları karakterize etmek için test yöntemi kullanılmıştır, ancak polimer modifiyeli veya modifiye edilmemiş her türlü asfalt için tokluk ve mukavemet değerleri elde edilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5801 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp