ASTM D5891 Geosentetik Kil Astarlarının Kil Bileşeninin Sıvı Kaybı için Test

ASTM Testleri

ASTM D5891 Geosentetik Kil Astarlarının Kil Bileşeninin Sıvı Kaybı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5891 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kullanışlılığının bir ölçüsü olarak 100 psi (-kPa) basınçta %6 katı kil minerali bulamacından bir filtre kağıdı üzerine bırakılan bir kil mineral filminin sıvı kaybı özelliklerinin değerlendirilmesini sağlayan bir indeks yöntemini kapsar.

ASTM D5891 Geosentetik Kil Astarlarının Kil Bileşeninin Sıvı Kaybı için Test

Bu test yöntemi, bentonit için Amerikan Petrol Enstitüsü sondaj sıvısı spesifikasyonlarından uyarlanmıştır.

Toz haline getirilmiş kil minerali üretildiği gibi test edilir; granüler kil minerali, test için kullanılan tüm öğütülmüş ürünle birlikte, 100 gözlü ABD Standart Elek'ten en az %65'i 200 gözlü ABD Standart Elek'ten geçen %100'e kadar öğütülmelidir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5891 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp