ASTM D5894 Boyalı Metalin Döngüsel Tuz Sisi - UV Maruz Kalması için Test

ASTM Testleri

ASTM D5894 Boyalı Metalin Döngüsel Tuz Sisi - UV Maruz Kalması için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5894 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, maruz kalma koşullarını ve prosedürleri elde etme, ölçme ve kontrol etme yöntemleriyle sınırlıdır.

ASTM D5894 Boyalı Metalin Döngüsel Tuz Sisi - UV Maruz Kalması için Test

Bu standart, iki farklı kabinde dönüşümlü maruz kalma süreleri kullanarak metal üzerindeki boyaların döngüsel korozyona/UV'ye maruz kalmasına ilişkin temel ilkeleri ve çalışma uygulamasını kapsar: bir döngülü tuz sis/kuru kabin ve bir floresan UV/yoğunlaşma kabini.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5894 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp