ASTM D5961 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Yatak Tepkisi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D5961 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Yatak Tepkisi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D5961 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, çift kesmeli çekme yüklemesi, iki parçalı bir malzemenin tek kesmeli çekme veya basınç yüklemesi ile yüksek modüllü fiberlerle takviye edilmiş çok yönlü polimer matrisli kompozit laminatlar kullanılarak sabitlenmiş veya sabitlenmiş bağlantıların yatak tepkisini kapsar.

ASTM D5961 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Yatak Tepkisi için Standart Test Yöntemi

Her prosedür için test parametrelerinin sabit değerlerini kullanan standart numune konfigürasyonları açıklanmıştır. Ancak, test raporunda tam olarak belgelendiğinde, bir dizi test parametresi isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.

Bu test yöntemi, bir rulman tepkisi test yönteminin istenen özelliklerini tanımlayan MIL-HDBK-17'nin tavsiyeleriyle uyumludur. Bu test yönteminde açıklanan çoklu bağlantı elemanı test konfigürasyonları, numunenin bir yatak arıza modu veya bir baypas arıza modu üretebileceği cıvatalı bağlantılar için rulman baypas etkileşim yanıtının baypas kısmını araştırmak için endüstri tarafından kullanılanlara benzerdir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5961 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp