ASTM D5967 T-8 Dizel Motorunda Dizel Motor Yağlarının Değerlendirilmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D5967 T-8 Dizel Motorunda Dizel Motor Yağlarının Değerlendirilmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5967 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, viskozite artışı ve kurum konsantrasyonları dahil olmak üzere performans özellikleri açısından dizel motor yağlarının değerlendirilmesine yönelik bir motor test prosedürünü kapsar.

ASTM D5967 T-8 Dizel Motorunda Dizel Motor Yağlarının Değerlendirilmesi için Test

2 Bu test yöntemine genel olarak Mack T-8 denir.

Bu test yöntemi, aynı zamanda, yaygın olarak T-8E olarak adlandırılan bir uzatılmış uzunluk T-8 testinin ve yaygın olarak T-8A olarak adlandırılan kısaltılmış bir uzunluk testinin çalıştırılması için prosedürü sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Vida dişleri, Ulusal Boru Dişleri/çapları, boru boyutu, tek kaynak ekipman tedarikçileri ve kilovat saat başına gram cinsinden yağ tüketimi gibi doğrudan SI eşdeğeri olmadığında.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5967 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp