ASTM D5973 Genleşme Derzi Sızdırmazlığında Kullanılan Çelik Kilitleme Kenar Raylı Elastomerik Şerit Contalar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D5973 Genleşme Derzi Sızdırmazlığında Kullanılan Çelik Kilitleme Kenar Raylı Elastomerik Şerit Contalar için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar, ASTM D5973 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, önceden şekillendirilmiş elastomerik şerit contalar ve genleşme derzi sızdırmazlığında kullanılan karşılık gelen çelik kilitleme kenarı rayı için malzeme gereksinimlerini kapsar.

ASTM D5973 Genleşme Derzi Sızdırmazlığında Kullanılan Çelik Kilitleme Kenar Raylı Elastomerik Şerit Contalar için Standart Şartname

Bu spesifikasyonun kapsamı, yapısal çelik kilitleme pabuçlarına mekanik olarak kilitlenen, önceden şekillendirilmiş, güçlendirilmemiş şerit contalarla sınırlıdır. Sızdırmazlık elemanı, bireysel proje gereksinimlerine bağlı olarak tek katmanlı bir şeritten veya birden fazla ağdan oluşabilir.

Yapısal çelik kilitleme kenar rayı, alıcının özel detaylarına göre yapıya sabitlenecektir. Bu spesifikasyonun kapsamı, şerit sızdırmazlık sistemlerinin imalatında kullanılan malzemelerle sınırlı olmakla birlikte, tek tek sistemlerin su geçirmezlik özelliklerini sahada veya bir test laboratuvarında test etmek için pratik bir yol geliştirilmesi tavsiye edilir.

İnç-pound sisteminde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, tehlikeli malzemeleri, işlemleri ve ekipmanı içerebilir. Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5973 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp