ASTM D5977 Köprüler ve Yapılar için Yüksek Yük Döner Küresel Rulmanlar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D5977 Köprüler ve Yapılar için Yüksek Yük Döner Küresel Rulmanlar için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM D5977 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, paslanmaz çelik dışbükey bir yüzeyin, dokuma veya levha politetrafloroetilen (PTFE) ile kaplanmış bir içbükey karbon çelik levhaya karşı kaydığı küresel bir döner elemandan oluşan köprü yataklarını kapsar.

ASTM D5977 Köprüler ve Yapılar için Yüksek Yük Döner Küresel Rulmanlar için Standart Şartname

Yatağın işlevi, yükleri aktarmak ve bir köprü üst yapısı ile destekleyici yapısı veya her ikisi arasındaki dönüş dahil olmak üzere herhangi bir göreli harekete uyum sağlamaktır.

Bu spesifikasyon, standart bir yatay yüke (dikeyin maksimum %10'u) sahip küresel yatakların gereksinimlerini kapsar. Bu spesifikasyonda belirtilen gereksinimler, kaliteli yatak cihazlarının üretimi için gerekli minimumlardır. Diğer tasarım koşulları nedeniyle bu minimum değerlerin artırılması gerekebilir.

Her iki inç-pound biriminde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5977 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp