ASTM D5996 OnLine İyon Kromatografisi ile Yüksek Saflıkta Sudaki Anyonik Kirleticilerin Ölçülmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D5996 OnLine İyon Kromatografisi ile Yüksek Saflıkta Sudaki Anyonik Kirleticilerin Ölçülmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D5996 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, iyon kromatografi tekniği ile yüksek saflıkta suyun çevrimiçi analizini kapsar.

ASTM D5996 OnLine İyon Kromatografisi ile Yüksek Saflıkta Sudaki Anyonik Kirleticilerin Ölçülmesi için Test

Bu test yöntemi, tipik olarak 0,01 ila 100 μg/L aralığında yüksek saflıkta sudaki çeşitli anyonik kirleticileri ölçmek için geçerlidir. Bu test yöntemi, sürekli akan bir numunede asetat, format, klorür, florür, fosfat, nitrat ve sülfat konsantrasyonunu belirlemek için kullanılır.

Test yönteminin aralığı, yalnızca standartların hazırlanması için mevcut reaktif su kadar iyidir. Son derece düşük konsantrasyonlarda, <1.0 μg/L, standartların hazırlanması zordur ve hazırlanmalarında ekstra özen gösterilmelidir.

Numunenin daha yüksek basınçlardan ve sıcaklıklardan çevrimiçi cihazlar tarafından kullanıma uygun koşullara getirilmesi gerekebilir.

Akan akışların çevrimiçi örnek analizi, örneğin doğası gereği ve örneğin ortak çalışmanın bir parçası olarak ele alınmasından kaynaklanabilecek kontaminasyon olasılığı nedeniyle işbirlikçi çalışmalara uygun değildir. Bu nedenle bu standart test yöntemi, işbirlikçi bir çalışmanın sonuçlarına dayanmaz, ancak bu tür bir analiz yapmak için mümkün olan en iyi rehberliği sağlamayı amaçlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D5996 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp