ASTM D6082 Yağlama Yağlarının Yüksek Sıcaklıkta Köpürme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D6082 Yağlama Yağlarının Yüksek Sıcaklıkta Köpürme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6082 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, 150 °C'de yağlama yağlarının (özellikle şanzıman yağı ve motor yağı) köpürme özelliklerinin belirlenmesine yönelik prosedürü açıklar.

ASTM D6082 Yağlama Yağlarının Yüksek Sıcaklıkta Köpürme Özellikleri için Test

93,5 °C'ye kadar sıcaklıklarda yağlama yağlarının köpüklenme özellikleri, Test Yöntemi D892 veya IP 146 ile belirlenir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Cıva birçok düzenleyici kurum tarafından merkezi sinir sistemi, böbrek ve karaciğer hasarına neden olabilecek tehlikeli bir madde olarak belirlenmiştir. Cıva veya buharı sağlığa zararlı olabilir ve malzemeler için aşındırıcı olabilir. Cıva ve cıva içeren ürünlerle çalışırken dikkatli olunmalıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6082 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp