ASTM D6084 Duktilometre ile Asfalt Malzemelerinin Elastik Geri Kazanımı için Test

ASTM Testleri

ASTM D6084 Duktilometre ile Asfalt Malzemelerinin Elastik Geri Kazanımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6084 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, malzemenin uzun bir briket numunesinin kesilmesinden sonra belirlenen geri kazanılabilir gerinim ile ölçülen bir asfalt malzemesinin elastik geri kazanımını değerlendirir .

ASTM D6084 Duktilometre ile Asfalt Malzemelerinin Elastik Geri Kazanımı için Test

Numuneler, belirli bir hızda ve belirli bir sıcaklıkta belirli bir mesafeye çekilir. Aksi belirtilmedikçe, test 25 ± 0,5 °C [77 ± 0,9 °F] sıcaklıkta ve 5 cm/dak ± %5 hızda yapılmalıdır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6084 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp