ASTM D6112 Plastik Kereste ve Şekillerin Basınç, Eğilme Sünmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D6112 Plastik Kereste ve Şekillerin Basınç, Eğilme Sünmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6112 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,belirli çevresel koşullar altında sıkıştırma veya eğilme ile yüklendiğinde plastik kereste ve şekillerin sürünme ve sürünme-kopma özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D6112 Plastik Kereste ve Şekillerin Basınç, Eğilme Sünmesi için Test

" As-manufactured " formdaki test numuneleri kullanılmaktadır. Bu nedenle, bunlar, malzeme özelliği test yöntemleri değil, bir ürün olarak plastik kereste veya şekillerin özelliklerini değerlendirmeye yönelik test yöntemleridir.

Plastik kereste ve plastik şekiller şu anda ağırlıklı olarak geri dönüştürülmüş plastiklerden yapılmaktadır. Bununla birlikte, bu test yöntemi, ürünün enine kesitte homojen olmadığı durumlarda işlenmemiş reçinelerden yapılmış benzer üretilmiş plastik ürünlere de uygulanabilir olacaktır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6112 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp