ASTM D6124 Tıbbi Eldivenler Üzerinde Kalan Toz için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6124 Tıbbi Eldivenler Üzerinde Kalan Toz için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM D6124 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, girişte açıklanan bir tıbbi eldiven numunesinde bulunan ortalama toz kütlesini kapsar.

ASTM D6124 Tıbbi Eldivenler Üzerinde Kalan Toz için Standart Test Yöntemi

Eldiven başına ortalama toz kütlesi miligram olarak bildirilir. Bu test yöntemi, suda çözünen eldiven yağlayıcılarını kapsamaz. Tıbbi eldivenlerin güvenli ve doğru kullanımı bu test yönteminin kapsamı dışındadır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler, SI gram birimlerindeki numunelerin ağırlığı dışında standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6124 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp