ASTM D6182 Esneklik ve Kaplamanın Deriye Yapışması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6182 Esneklik ve Kaplamanın Deriye Yapışması için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6182 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, tekrarlanan esnemeye maruz kaldığında cilanın çatlamaya, katmanlara ayrılmaya ve renk bozulmasına karşı direncini değerlendirmek için bitmiş deride kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu test yöntemi ıslak mavi için geçerli değildir.

ASTM D6182 Esneklik ve Kaplamanın Deriye Yapışması için Standart Test Yöntemi

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6182 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp