ASTM D6195 Loop Tack için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D6195 Loop Tack için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6195 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, basınca duyarlı bir yapıştırıcının özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D6195 Loop Tack için Standart Test

Bu test yöntemleri, başka bir yüzeyle temas ettiğinde hızla ölçülebilir mukavemette bir bağ oluşturan yapıştırıcılara uygulanabilir. Yapışkanlık kuvveti, yalnızca basınca duyarlı nesnenin (örneğin, bant, etiket, yapışkan) ağırlığına eşit bir yük altında temas ettirildikten kısa bir süre sonra yapışkanı arayüzdeki yapışkandan ayırmak için gereken kuvvet olarak ölçülebilir. , vb.) 1 inç 2 temas alanında.

Aşağıdaki test yöntemleri dahildir:

  • Test Yöntemi A (Çekme Test Cihazı kullanılarak) ve
  • Test Yöntemi B (Döngü Yapışkanlık Test Cihazı kullanılarak).

Basınca duyarlı bant için endüstri standardı genişliği 1 inç olduğundan, inç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6195 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp