ASTM D6284 Kauçuk Özelliği için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D6284 Kauçuk Özelliği için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6284 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,kauçuk ve kauçuk benzeri malzemelerin mevcut klor ve kloramin ile sulu çözeltilerin etkilerine dayanma kabiliyetini değerlendirmeye yönelik prosedürleri kapsar.

ASTM D6284 Kauçuk Özelliği için Standart Test

Dezenfeksiyon prosedürleri nedeniyle içme suyunda bulunan klor bileşiklerinin kauçuk ürünler üzerindeki etkilerinin karşılaştırılması amaçlanmıştır.

Test çözeltileri, hipokloröz asit (HOCl), hipoklorit iyonları (OCl) ve monokloramin ( NH2Cl) dahil olmak üzere klor bileşikleri içerecek şekilde tasarlanmıştır .

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6284 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp