ASTM D6319 Tıbbi Uygulamaya Yönelik Nitril Muayene Eldivenlerinin Standart Spesifikasyonu

ASTM Testleri

ASTM D6319 Tıbbi Uygulamaya Yönelik Nitril Muayene Eldivenlerinin Standart Spesifikasyonu

Bu spesifikasyon, tıbbi muayenelerin ve teşhis ve tedavi prosedürlerinin yürütülmesinde kullanım için nitril kauçuk eldivenlerin performansını ve güvenliğini değerlendirmek için test prosedürlerini içerir.

ASTM D6319 Tıbbi Uygulamaya Yönelik Nitril Muayene Eldivenlerinin Standart Spesifikasyonu

Bu spesifikasyonun kapsadığı ürünler, boyuta göre el, çift eldiven ve eldivenlere uyan ve steril veya steril olmayan veya toplu steril olmayan nitril kauçuk eldivenleri içerir.

Eldivenlere emilebilir toz tozu için onaylanmış bir yağlayıcı uygulanabilir. Güvenlik ve etkinliklerinin önceden belirlenmiş olması koşuluyla başka yağlayıcılar da kullanılabilir.

Eldivenin hem iç hem de dış yüzeyi talk içermemelidir. Tüm ürünler gerekli sterilite derecesini, delik olmamasını, eskitmeden önce ve sonra fiziksel gereksinimleri, eldiven üzerindeki toz miktarını, çekme mukavemetini ve nihai uzamayı karşılamalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6319 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp