ASTM D6344 Taşıma Paketlerine Konsantre Etkiler için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6344 Taşıma Paketlerine Konsantre Etkiler için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D6344 test standardı kapsamında test ve uygunluk hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, dağıtım ortamında karşılaşılan tipik düşük seviyeli yoğun etkilere karşı direnç için komple doldurulmuş taşıma paketlerini test etmeye yönelik prosedürleri ve ekipmanı kapsar.

ASTM D6344 Taşıma Paketlerine Konsantre Etkiler için Standart Test Yöntemi

Test, ince oluklu hafif dereceli oluklu kutular veya streç ambalajlı ambalajlar gibi paketler için en uygundur.

Test sonucu, daha önce belirlenmiş kabul kriterlerine ve düşük seviyeli yoğun bir darbe sırasında tam dolu taşıma paketi tarafından harcanan enerjinin bir kaydına dayanan bir geçti-kaldı tespitidir.

Bu test yöntemi, belirli kabul kriterlerini karşılayan veya karşılamayan, önceden belirlenmiş bir yükseklikten testin yürütülmesini tartışır. Sayısal bir yanıt sağlayan değiştirilmiş prosedürler kullanılarak bu tür testler yapmak mümkün olabilir.

Bunlar, düşme yüksekliğinin (veya kütlenin) belirli bir arıza meydana gelene kadar arttırıldığı veya arızaya kadar olan ortalama yüksekliği bulmak için yukarı-aşağı veya merdiven prosedürünün kullanıldığı artımlı bir testi içerebilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6344 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp