ASTM D6352 Gaz Kromatografisi ile Kaynama Aralığında Petrol Damıtıklarının Dağılımı için Test

ASTM Testleri

ASTM D6352 Gaz Kromatografisi ile Kaynama Aralığında Petrol Damıtıklarının Dağılımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6352 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, petrol distilat fraksiyonlarının kaynama aralığı dağılımının belirlenmesini kapsar.

ASTM D6352 Gaz Kromatografisi ile Kaynama Aralığında Petrol Damıtıklarının Dağılımı için Test

Test yöntemi, ölçülen atmosferik basınçta ilk kaynama noktası 174 °C'den (345 °F) ve nihai kaynama noktası 700 °C'den (1292 °F) (C10 ila C90) düşük olan petrol distilat fraksiyonlarına uygulanabilir.

Test yöntemi, düşük moleküler ağırlıklı bileşenler (örneğin naftalar, reformatlar, benzinler, ham yağlar) içeren petrol veya petrol ürünlerinin analizi için geçerli değildir. Heterojen bileşenler (örneğin alkoller, eterler, asitler veya esterler) veya kalıntı içeren malzemeler bu test yöntemiyle analiz edilmeyecektir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler yalnızca bilgi amaçlıdır ve parantez içindeki değerler olarak dahil edilebilir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6352 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp