ASTM D6377 Ham Petrol Buhar Basıncının Belirlenmesi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6377 Ham Petrol Buhar Basıncının Belirlenmesi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D6377 test standardı kapsamında test ve uygunluk hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, ham petrollerin vakumunda uygulanan buhar basıncını belirlemek için otomatik buhar basıncı cihazlarının kullanımını kapsar.

ASTM D6377 Ham Petrol Buhar Basıncının Belirlenmesi için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, 4:1 ila 0.02:1 (X = 4 ila 0.02) buhar-sıvı oranlarında 37.8°C'de 25 ila 180 kPa arasında bir buhar basıncı uygulayan numunelerin test edilmesi için uygundur.

Bu test yöntemi, 0°C'nin üzerinde akma noktalarına sahip ham petrol numuneleri için buhar basıncının belirlenmesini sağlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6377 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp