ASTM D6413 Tekstillerin Aleve Dayanımı için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6413 Tekstillerin Aleve Dayanımı için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D6413 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, tekstillerin dikey alev direncini ölçmek için kullanılır.

ASTM D6413 Tekstillerin Aleve Dayanımı için Standart Test Yöntemi

Bu standart, kontrollü laboratuvar koşulları altında malzemelerin, ürünlerin veya düzeneklerin ısıya ve aleve tepkisini ölçmek ve tanımlamak için kullanılmalı ve malzeme, ürün veya düzeneklerin yangın tehlikesini veya yangın riskini tanımlamak veya değerlendirmek için kullanılmamalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6413 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp