ASTM D6484 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Basınç Dayanımı için Test

ASTM Testleri

ASTM D6484 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Basınç Dayanımı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6484 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, yüksek modüllü fiberlerle güçlendirilmiş çok yönlü polimer matrisli kompozit laminatların açık delikli basınç dayanımını belirler.

ASTM D6484 Polimer Matrisli Kompozit Laminatların Açık Delik Basınç Dayanımı için Test

Kompozit malzeme formları, laminatın test yönüne göre dengeli ve simetrik olduğu sürekli fiber veya süreksiz fiber (bant veya kumaş veya her ikisi) takviyeli kompozitlerle sınırlıdır.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6484 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp