ASTM D6556 Azot Adsorpsiyonuyla Karbon Siyahı-Toplam ve Dış Yüzey Alanı için Test

ASTM Testleri

ASTM D6556 Azot Adsorpsiyonuyla Karbon Siyahı-Toplam ve Dış Yüzey Alanı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6556 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,çok noktalı belirlemeler kullanılarak Brunauer, Emmett ve Teller (BET NSA) çok katmanlı gaz adsorpsiyon davranışı teorisi ile toplam yüzey alanının belirlenmesini ve istatistiksel kalınlık yüzey alanı yöntemine dayalı olarak dış yüzey alanını kapsar.

ASTM D6556 Azot Adsorpsiyonuyla Karbon Siyahı-Toplam ve Dış Yüzey Alanı için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Asgari güvenlik ekipmanı koruyucu eldivenler, sağlam göz ve yüz koruması içermelidir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6556 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp