ASTM D6603 UV Koruyucu Tekstillerin Etiketlenmesi için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM D6603 UV Koruyucu Tekstillerin Etiketlenmesi için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar, ASTM D6603 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart, insanları UVA ve UVB radyasyonundan korumaya yönelik tekstil ürünleri için etiketleme gerekliliklerini açıklar.

ASTM D6603 UV Koruyucu Tekstillerin Etiketlenmesi için Standart Şartname

Bu standart, etiketlemesi ABD Gıda ve İlaç Dairesi'nin Piyasa Öncesi Bildirim belgesinin Hazırlanmasına Yönelik Taslak Kılavuzunda belirtilen tıbbi cihaz güneşten koruyucu kumaşlarının ve giysilerinin etiketlenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.

Bu standart, UV koruyucu tekstillerin etiketlenmesinde kullanılacak terminolojiyi içermektedir. Bu spesifikasyonda önerilen etiketleme, enstrümantal yöntemlerle toplanan UV koruma verilerine dayanacaktır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6603 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp