ASTM D6614 Tekstil Kumaşların Streç Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D6614 Tekstil Kumaşların Streç Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6614 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,belirli bir uzama ve belirli bir süre tutulduktan sonra kumaş esnemesi ve kumaş büyümesi miktarının belirlenmesini kapsar.

ASTM D6614 Tekstil Kumaşların Streç Özellikleri için Test

Bu yöntem herhangi bir kumaş için kullanılabilirken, yüksek streçli örgü kumaşlar test yöntemi D2594 ile daha iyi ölçülür .

Bu test yöntemi, Test Yöntemleri D5034 ve D5035'te kapsanan dokuma kumaşların kopma mukavemetini ve uzamasını ölçmek için kullanılmamalıdır .

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde listelenen değerler, standart olarak ayrı olarak kabul edilecektir. Metin içinde inç-pound birimleri parantez içinde gösterilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, spesifikasyonla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6614 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp