ASTM D6636 Takviyeli Geomembranların Kat Yapışma Mukavemetinin Belirlenmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D6636 Takviyeli Geomembranların Kat Yapışma Mukavemetinin Belirlenmesi için Test


EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6636 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,dahili olarak güçlendirilmiş geomembranlar ve kaplanmış kumaşlar gibi güçlendirilmiş geomembranların katları arasındaki yapışma mukavemetinin (180° soyulma) ölçümünü kapsar.

ASTM D6636 Takviyeli Geomembranların Kat Yapışma Mukavemetinin Belirlenmesi için Test

Bu test yöntemi, jeomembran dikişlerinin mukavemetini veya geokompozit bileşenlerin (jeomembrana yapıştırılmış dokunmamış jeotekstil veya drenaj çekirdeğine yapıştırılmış jeotekstil gibi) kat yapışma mukavemetini belirlemek için tasarlanmamıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6636 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp