ASTM D6720 Geri Kazanılabilir Streç İplik Gerilmesinin Değerlendirilmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D6720 Geri Kazanılabilir Streç İplik Gerilmesinin Değerlendirilmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6720 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,ticari tekstüre ipliklerin, kaplanmış elastomerik ipliklerin ve çile kullanılarak diğer streç ipliklerin geri kazanılabilir esnemelerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D6720 Geri Kazanılabilir Streç İplik Gerilmesinin Değerlendirilmesi için Test

Bu test yöntemi, özellikle sıcak ve ıslak koşullara maruz kaldığında ek kıvrım oluşturan iplikler için değerlidir. Geri kazanılabilir esneme, ipliğin bitmiş bir kumaşta sağlaması beklenebilecek geri kazanım gücünün nispi bir ölçüsüdür.

Bu test yöntemi, sürekli filament ipliklere uygulanabilir ve ısıya maruz kaldığında ilave esneme potansiyeli geliştiren iplikler için uygundur.

Bu yöntem, 500 denye veya daha ince ipliklere uygulanabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6720 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp