ASTM D6775 Tekstil Dokuma, Bant ve Örgülü Malzemenin Kopma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM D6775 Tekstil Dokuma, Bant ve Örgülü Malzemenin Kopma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6775 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,bölünmüş tambur tipi bir numune kıskacı kullanılarak tekstil dokuma, bant ve örgülü malzemelerin kopma mukavemetinin ve uzamasının belirlenmesini kapsar.

ASTM D6775 Tekstil Dokuma, Bant ve Örgülü Malzemenin Kopma Mukavemeti için Test

Bu test yöntemi, maksimum 90 mm (3,5 inç) genişliğe ve maksimum kırılma mukavemeti 89000 N'den (20000 lb) fazla olmayan malzemelerle sınırlıdır.

SI birimlerinde veya ABD Geleneksel birimlerinde belirtilen değerler, ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Metin içinde ABD mutat birimleri parantez içinde verilmiştir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer değildir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6775 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp