ASTM D6779 Poliamid Kalıplama ve Ekstrüzyon Malzemeleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D6779 Poliamid Kalıplama ve Ekstrüzyon Malzemeleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6779 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, kalıplama ve ekstrüzyona uygun poliamid malzemeleri kapsar. Bu bileşimlerin bazıları çözeltiden uygulamaya da uygundur.

ASTM D6779 Poliamid Kalıplama ve Ekstrüzyon Malzemeleri için Test

Bu sınıflandırma sistemine dahil edilen özellikler, kapsanan bileşimleri tanımlamak için gerekli olanlardır. Özel uygulamalar için önemli olan belirli özellikleri belirlemek için gerekli diğer gereklilikler, Bölüm 5'te verilen son ekler kullanılarak belirtilecektir .

Bu sınıflandırma sistemi ve sonraki satır bilgisi, nihai ürün veya parçaların imalatında kullanılan plastik malzemeleri çağırmak için bir araç sağlamayı amaçlamaktadır. Malzeme seçimi için tasarlanmamıştır. Malzeme seçimi, parçanın gerektirdiği tasarım ve performans, parçanın maruz kalacağı ortam, kullanılacak üretim süreci, ilgili maliyetler ve doğasında bulunan unsurlar dikkatli bir şekilde değerlendirildikten sonra plastik alanında uzman kişiler tarafından yapılabilir. malzemenin bu sınıflandırma sisteminin kapsadığı özellikler dışındaki özellikleri.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6779 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp