ASTM D6862 Yapıştırıcıların 90 Derece Soyulma Direnci için Test

ASTM Testleri

ASTM D6862 Yapıştırıcıların 90 Derece Soyulma Direnci için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6862 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,belirli hazırlama ve test koşulları altında yaklaşık 90 derecelik bir açıyla test edildiğinde, bir sert yapışkan ile bir esnek yapışkan arasındaki yapışkan bağın soyulmaya karşı direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D6862 Yapıştırıcıların 90 Derece Soyulma Direnci için Test

Yapıştırılanların kalınlığındaki bir değişiklik, genellikle test değerlerini etkileyecektir. Bu nedenle deney numunelerinin yapımında kullanılan yapıştırıcıların kalınlıkları malzeme şartnamesinde belirtilecektir. Kalınlık belirtilmediğinde, esnek yapıştırma 0,60 mm (0,025 inç) kalınlığında ve rijit yapıştırma 1,60 mm (0,060 inç) kalınlıkta olacaktır.

Esnek yapıştırıcı olarak kanvas gibi ağır bir kumaş kullanılmıştır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6862 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp