ASTM D689 Kağıdın İç Yırtılma Direnci için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM D689 Kağıdın İç Yırtılma Direnci için Standart Test

EUROLAB laboratuvar ASTM D689 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, bir Elmendorf tipi yırtılma test cihazı kullanarak, yırtılma başladıktan sonra belirli bir mesafe boyunca birden fazla kağıt yaprağını yırtmak için gereken kağıt düzlemine dik olan kuvveti ölçer.

ASTM D689 Kağıdın İç Yırtılma Direnci için Standart Test

Ölçülen sonuçlar, tek bir tabakanın yaklaşık yırtılma direncini hesaplamak için kullanılabilir. Tek bir kağıdın yırtılması durumunda, yırtılma direnci doğrudan ölçülür.

Bu test yöntemi, çok yönlü kartonların ve kağıtların çapraz yönlü yırtılma direncini belirlemek için uygun değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D689 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp