ASTM D6895  Ağır Hizmet Dizel Drenaj Yağlarının Dönme Viskozitesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D6895 Ağır Hizmet Dizel Drenaj Yağlarının Dönme Viskozitesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6895 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, 100 °C'de, yaklaşık 10 s -1 ila 300 s -1 kayma hızı aralığında , kayma gerilimi aralığında , ağır hizmet dizel motor tahliye yağlarının dönme viskozitesinin ve kayma inceltme özelliklerinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D6895  Ağır Hizmet Dizel Drenaj Yağlarının Dönme Viskozitesi için Test

Yaklaşık 0.1 Pa ila 10 Pa ve viskozite aralığı yaklaşık 12 mPa·s ila 35 mPa·s. Bu test yöntemi ile 100 s -1 kayma hızında rotasyonel viskozite değerleri karşılaştırılabilir .

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6895 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp