ASTM D6905 Organik Kaplamaların Darbe Esnekliği için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D6905 Organik Kaplamaların Darbe Esnekliği için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM D6905 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, bir kaplama filminin ve alt tabakasının, film ve alt tabaka darbe ile orijinal biçimlerinin ötesine geçtiğinde parçalanmaya, çatlamaya veya ufalanmaya direnme kabiliyetini belirlemek için bir prosedürü kapsar.

ASTM D6905 Organik Kaplamaların Darbe Esnekliği için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi darbe direncini ölçmez, ancak esneklik için başka bir test yöntemi olan test yöntemleri D522'yi geliştirmek için hızlı darbe kullanır. Kaplamanın etkisi neredeyse anlık olduğu için mandrel testlerinde zaman değişkenleriyle ilgili tüm problemler ortadan kalkar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6905 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp