ASTM D6988 Plastik Film Test Numunelerinin Kalınlığının Belirlenmesi için Test

ASTM Testleri

ASTM D6988 Plastik Film Test Numunelerinin Kalınlığının Belirlenmesi için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D6988 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,çeşitli özellikler için test sonuçlarının belirlenmesinde kalınlığın doğrudan kullanıldığı plastik filmlerin kalınlığının belirlenmesini kapsar.

ASTM D6988 Plastik Film Test Numunelerinin Kalınlığının Belirlenmesi için Test

Malzeme spesifikasyonlarında veya geçerli test standartlarında aksi belirtilmedikçe bu uygulamayı kullanın.

Film, Terminology D883'te nominal kalınlığı 0,25 mm'den (0,010 inç) fazla olmayan kaplama için isteğe bağlı bir terim olarak tanımlanır.

Alternatif yöntemler, bu kılavuzda belirtildiği gibi ölçüm kesinliği gerekliliklerini karşılamaları halinde kabul edilebilir.

Bu kılavuz, ticari ürünlerin ticari sınıflandırması veya kalite kontrol amaçları için numune alma tekniklerine veya film kalınlığının ölçülmesine yönelik değildir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici gereksinimlerin uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu standart ve ISO 4593, aynı konuyu ele alır ancak teknik içerik bakımından farklılık gösterir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D6988 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp