ASTM D70 Yarı Katı Asfalt Bağlayıcının Özgül Ağırlığı ve Yoğunluğu için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D70 Yarı Katı Asfalt Bağlayıcının Özgül Ağırlığı ve Yoğunluğu için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D70 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, bir piknometre kullanılarak yarı katı asfalt bağlayıcının özgül ağırlığının (bağıl yoğunluk) ve yoğunluğunun belirlenmesini kapsar.

ASTM D70 Yarı Katı Asfalt Bağlayıcının Özgül Ağırlığı ve Yoğunluğu için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, aynı zamanda, yumuşak katran hatvelerinin özgül ağırlığının (bağıl yoğunluk) ve yoğunluğunun belirlenmesi için de kullanılabilir.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standardın metni, açıklayıcı materyal sağlayan notlara ve dipnotlara atıfta bulunur. Bu not ve dipnotlar standardın gereklilikleri olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D70 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp