ASTM D7003 Güçlendirilmiş Geomembranların Şerit Çekme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D7003 Güçlendirilmiş Geomembranların Şerit Çekme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7003 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, güçlendirilmiş geomembranların şerit çekme özelliklerini ölçmek için kullanılır.

ASTM D7003 Güçlendirilmiş Geomembranların Şerit Çekme Özellikleri için Test

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, kalite kontrol, kalite güvencesi ve araştırma amacıyla güçlendirilmiş geomembranların şerit çekme özelliklerini değerlendirir. Takviyenin tam katkısını değerlendirmek için, takviye yönlerine paralel olarak test yapılır. Bu yöntem bir indeks testidir ve tasarım amaçlarına yönelik değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7003 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp