ASTM D7004 Güçlendirilmiş Geomembranların Çekme Çekme Özellikleri için Test

ASTM Testleri

ASTM D7004 Güçlendirilmiş Geomembranların Çekme Çekme Özellikleri için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7004 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, güçlendirilmiş geomembranların kavrama gerilme özelliklerini ölçmek için kullanılır.

ASTM D7004 Güçlendirilmiş Geomembranların Çekme Çekme Özellikleri için Test

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler mutlaka tam eşdeğerler değildir; bu nedenle standarda uygunluğu sağlamak için her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalı ve iki sistemden elde edilen değerler birleştirilmemelidir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7004 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp