ASTM D7030 Sabit Yük Altında Oluklu Mukavva Konteynerlerin Sürünme Performansı için Test

ASTM Testleri

ASTM D7030 Sabit Yük Altında Oluklu Mukavva Konteynerlerin Sürünme Performansı için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7030 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, belirli bir süre boyunca dikey olarak uygulanan sabit bir sıkıştırma yüküne karşı boş bir kağıt oluklu nakliye konteynerinin direncinin belirlenmesini kapsar.

ASTM D7030 Sabit Yük Altında Oluklu Mukavva Konteynerlerin Sürünme Performansı için Test

Test yöntemi ayrıca bu tür kaplardan yapılmış paletli veya birimleştirilmiş yükleri de içerebilir.

Kutular, birleştirilmiş veya paletlenmiş bir yükte istiflenme olasılıklarının en yüksek olduğu yönde test edilir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7030 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp