ASTM D7279 Otomatik Houillon Viskozimetre ile Şeffaf ve Opak Sıvıların Kinematik Viskozitesi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM D7279 Otomatik Houillon Viskozimetre ile Şeffaf ve Opak Sıvıların Kinematik Viskozitesi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte ASTM D7279 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, şeffaf ve opak sıvıların kinematik viskozitesinin ölçülmesini kapsar; otomatikleştirilmiş modda bir Houillon viskozimetre kullanılarak baz yağlar, formüle edilmiş yağlar, mazot, biyodizel, biyodizel karışımları, artık yakıtlar, denizcilik yakıtları ve kullanılmış yağlama yağları gibi.

ASTM D7279 Otomatik Houillon Viskozimetre ile Şeffaf ve Opak Sıvıların Kinematik Viskozitesi için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemiyle ölçülebilen kinematik viskozite aralığı 2 mm/s ile 2500 mm/s arasındadır. Aralık, kullanılan tüp sabitine bağlıdır. Cihazın ulaşabileceği sıcaklık aralığı, 20°C ile 150°C (dahil) arasındadır. Ancak kesinlik yalnızca viskozite aralığı için belirlenmiştir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin Geliştirilmesine İlişkin İlkeler Hakkında Kararda belirlenen standardizasyon konusunda uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7279 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp