ASTM D7348 Katı Yanma Kalıntılarının Ateşleme Kaybı (LOI) için Standart Test Yöntemleri

ASTM Testleri

ASTM D7348 Katı Yanma Kalıntılarının Ateşleme Kaybı (LOI) için Standart Test Yöntemleri

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM D7348 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemleri, bir hava veya oksijen atmosferinde önceden belirlenmiş bir sıcaklığa ısıtıldığında katı yanma kalıntılarından kaynaklanan kütle kaybının belirlenmesini kapsar. Kütle kaybı, tortunun ayrışması veya yanmasından kaynaklanan nem, karbon, kükürt ve benzerlerinin kaybından kaynaklanabilir.

ASTM D7348 Katı Yanma Kalıntılarının Ateşleme Kaybı (LOI) için Standart Test Yöntemleri

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. SI birimlerinden sonra parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlıdır ve standart olarak kabul edilmez.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM D7348 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp